İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, 2002 yılında Erciyes
Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Mecburi hizmetimi Kastamonu’da tamamladım.

2010 yılında Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğinden uzmanlığımı aldım.

Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniğindeki ihtisasım süresince özellikle kardiyovasküler ve gastroenterolojik cerrahi anestezisinde uzmanlaştım. Yüksek İhtisaslı olmam sebebiyle kalp, karaciğer, böbrek transplantasyonu anestezisi yanında, girişimsel işlemlerde ve yoğun bakım konularında yetkinlik kazandım.

Mecburi hizmetimi Elazığ ve Ankara’da tamamladım.

Asistanlık yıllarımda ilgi duymaya başladığım Ağrı, uzmanlığımı aldıktan sonra bir tutkuya dönüştü. 2012 yılında Sincan Dr. Nafiz Körez Devlet Hastanesinde Ağrı Polikliniğini kurdum ve hasta kabul etmeye başladım. Sağlık Bakanlığı onaylı Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri aldım. Ayrıca, süreç içinde bilgi birikimimi pekiştirmek için Hastanemin de resmi onayı ile Gazi Üniversitesi Algoloji ABD’nın değerli hocalarından Algolojik yaklaşım tecrübelerinden yararlanma fırsatı edindim. Bu durum benim hem teorik hem de pratik tecrübemin eş zamanlı olarak artmasına vesile oldu.

Görevimden ayrılıncaya kadar Kurucusu olduğum polikliniğin tek hekimi olarak çalışmaya devam ettim.

Hastalarımın dertlerine deva olabilmek için modern tıbbın tanı ve tedavi yöntemlerini; etkin, geleneksel ve doğal yöntemler ile harmanlayan, ruh-beden bütünlüğünü odak noktası kabul eden tedaviler uygulamakta; merak duyduğum alan ile ilgili bir çok yeni gelişmeyi takip etmekteyim.

2016 yılından beri Sağlık Bakanlığı GETAT Eğitmeni olarak doktor arkadaşlara eğitimlerim devam etmektedir.

DİPLOMALAR

SERTİFİKALAR

PROLOTERAPİ

NÖRALTERAPİ

NÖROPROLOTERAPİ

AKUPUNKTUR

HACAMAT

SÜLÜK

OZON

MANUEL TERAPİ

 

BİLİNÇALTI TEDAVİLERİ

PRP- CGF CD34

MEZOTERAPİ – DOLGU – BOTOKS

ALGOJİK YÖNTEMLER

DETOKSİFİKASYON

DİĞER MESLEKİ EĞİTİMLER

KATILDIĞI KONGRE VE SEMPOZYUMLAR

Whatsapp'tan Ulaşın
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?