Bu site kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup, gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek herhangi bir sağlık hizmeti verilmemektedir.  

Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılmamalıdır. Bu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir.

Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. 

Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.

Bu sitede bahsi geçen uygulamaların Uzman Dr. Yasemin POLAT ÜNALTEKİN’in Muayenehanesi’nde yapılan uygulamalar olduğu anlamı çıkarılamaz. Hiçbir şekilde herhangi bir tıbbi ya da evde uygulama için öneri veya dayanak oluşturmaz. Uzman Dr. Yasemin POLAT ÜNALTEKİN’in Muayenehanesi’nde yapılan hiçbir uygulamanın tanıtımı veya reklamı niteliğinde değildir. Bu sitenin ziyaretçileri bu uyarıları okumuş ve kabul etmiş sayılır. 

Whatsapp'tan Ulaşın
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?